Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin FV18LA yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin FV18LA yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRV180VX
42,95 €
Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FV18LA
Korvattavat Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
INR18650-5S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhas…
| SKU | CS-BRV180VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18.5V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220060 |
| Korvaa | INR18650-5S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 37Wh |
| Mitat | 139.50 x 46.20 x 37.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |