Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin DVJ325J / HLVA315J22 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin DVJ325J / HLVA315J22 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-BDH315VX
28,95 €
Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DVJ325J
HLVA315J22
HLVA315J62
HLVA320JOO
MPP108LC
HLVA315J22
HLVA315J62
HLVA320JOO
MPP108LC
Korvattavat Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
D000201
N544205
NA028458
N544205
NA028458
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black+Decker pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhas…
| SKU | CS-BDH315VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220862 |
| Korvaa | D000201 / N544205 / NA028458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27.75Wh |
| Mitat | 66.50 x 64.00 x 26.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |