Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS718PX
79,95 €
62,95 €
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin:
Black & Decker BDGL1800
BDGL18K-2
XTC183BK
XTC18BK
CD18SFRK
CD18SK-2
CD182K-2
CDC180AK
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NST1810
NST2018
BDGL18K-2
XTC183BK
XTC18BK
CD18SFRK
CD18SK-2
CD182K-2
CDC180AK
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NST1810
NST2018
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:
244760-00
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BPS718PX |
|---|---|
| EAN | 4894128063292 |
| Mitat | 145.60 x 78.90 x 72.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | A18 / FS180BX / FS18BX / FS18FL / FSB18 / NST2118 / FS120B / FS140BX / FSB12 / HPB12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |