BK Precision 2510, 2510 Oscilloscopes, 2511 akku 4700mAh
calcActive())">
BK Precision 2510, 2510 Oscilloscopes, 2511 akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-BP2510SL
72,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BK Precision mittalaitteiden kanssa:
2510
2510 Oscilloscopes
2511
2512
2512 Oscilloscopes
2515
2516
2510 Oscilloscopes
2511
2512
2512 Oscilloscopes
2515
2516
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BK Precision mittalaitteiden alkuperäisakut:
BP5210
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BP2510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130895 |
| Korvaa | BP5210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 34.78Wh |
| Mitat | 92.46 x 60.12 x 13.88mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |