BIWATER AQUA Monitor akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BIWATER lääketieteellisten laitteiden kanssa:
AQUA Monitor
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BIWATER lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
E-1502
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BTM150MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147015 |
| Korvaa | E-1502 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 112.00 x 46.00 x 44.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |