Bistos lääketieteellisen laitteen BT-740 pulse oximeter / BT-770 pulse oximeter yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Bistos lääketieteellisen laitteen BT-740 pulse oximeter / BT-770 pulse oximeter yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-BTS770MX
43,95 €
Bistos lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BT-740 pulse oximeter
BT-770 pulse oximeter
BT740 pulse oximeter
BT770 pulse oximeter
BT-770 pulse oximeter
BT740 pulse oximeter
BT770 pulse oximeter
Korvattavat Bistos lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
022-000021-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bistos lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-BTS770MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217640 |
| Korvaa | 022-000021-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 74.37Wh |
| Mitat | 110.00 x 69.00 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |