Bionet Oximete OXY9 Wave akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bionet lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Oximete OXY9 Wave
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bionet lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
SCR18650F22-012PTC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCY900MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145912 |
| Korvaa | SCR18650F22-012PTC |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 18.72Wh |
| Mitat | 66.00 x 36.84 x 19.35mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |