Bionet lääketieteellisen laitteen BM7Vet Optional yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Bionet lääketieteellisen laitteen BM7Vet Optional yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-BCM710MX
59,95 €
Bionet lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BM7Vet Optional
Korvattavat Bionet lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
HS111202-BNT
SCR18650-F22-032PTCW
SCR18650-F22-032PTCW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bionet lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-BCM710MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156093 |
| Korvaa | HS111202-BNT / SCR18650-F22-032PTCW |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 73.44Wh |
| Mitat | 67.20 x 58.00 x 37.50mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |