Bionet lääketieteellisen laitteen BM3 Pro / BM3Vet Elite yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Bionet lääketieteellisen laitteen BM3 Pro / BM3Vet Elite yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-BEL300MX
33,95 €
Bionet lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BM3 Pro
BM3Vet Elite
BM5Vet Elite
Elite 3
Elite 5
GA3VET
BM3Vet Elite
BM5Vet Elite
Elite 3
Elite 5
GA3VET
Korvattavat Bionet lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
36L335-BIO-S
BM-BAT-3
BM-BAT-5
BM-BAT-3
BM-BAT-5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bionet lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-BEL300MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214939 |
| Korvaa | 36L335-BIO-S / BM-BAT-3 / BM-BAT-5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 36.18Wh |
| Mitat | 67.00 x 55.30 x 21.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |