Bionet lääketieteellisen laitteen BM1 Vet yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Bionet lääketieteellisen laitteen BM1 Vet yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BEM100MD
24,95 €
Bionet lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BM1 Vet
Korvattavat Bionet lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BM1-BAT
BN180226
BM1-BAT
BN180226
BN180226
BM1-BAT
BN180226
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bionet lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-BEM100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216605 |
| Korvaa | BM1-BAT / BN180226 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 67.40 x 55.40 x 21.30mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |