Bionet Cardio 7 ECG Monitor, Cardio M+, Cardio Touch 3000 akku 4000mAh
calcActive())">
Bionet Cardio 7 ECG Monitor, Cardio M+, Cardio Touch 3000 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-BCC200MD
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Bionet:
Cardio 7 ECG MonitorCardio M+
Cardio Touch 3000
Cardio Touch 3000 EKG
CardioCare 2000
Cardiocare 2000 ECG Monitor
CardioCare ECG 2000
CardioCare ECG 3000
CardioTouch 3000 ECG Monitor
FC1400 TwinView Fetal Monitor
FC700 Single Fetal Monitor
Medical Econet:
Cardio MCardio M Plus
Econte Cardio M+)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Bionet:
120458130AAM20YMXZ
BATT/110458
GP130AAM20YMXZ
GPHC132MOT
Medical Econet:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCC200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108931 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 144.00 x 51.63 x 29.30mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |