Biomedical lääketieteellisen laitteen PRT4467 / Crossvent 4+ yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
Biomedical lääketieteellisen laitteen PRT4467 / Crossvent 4+ yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-BMC300MX
73,95 €
Biomedical lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PRT4467
Crossvent 4+
Crossvent 3+
Crossvent 4+
Crossvent 3+
Korvattavat Biomedical lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
OM11470
PRT4467
110376
120376
PRT4467
110376
120376
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biomedical lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-BMC300MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205395 |
| Korvaa | OM11470 / PRT4467 / 110376 / 120376 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 72Wh |
| Mitat | 97.80 x 65.50 x 61.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |