Biomedical lääketieteellisen laitteen Crossvent 2i+ / PRT2268 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Biomedical lääketieteellisen laitteen Crossvent 2i+ / PRT2268 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-BMC200MD
50,95 €
Biomedical lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Crossvent 2i+
PRT2268
Crossvent 2i
Crossvent 2i+ Intensive Care
Transport Ventilator
Crossvent 2i+ Ventilatorbr
PRT2268
Crossvent 2i
Crossvent 2i+ Intensive Care
Transport Ventilator
Crossvent 2i+ Ventilatorbr
Korvattavat Biomedical lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
OM11360
110587
PRT4402
110587-MH
CAXBIOM06
OM11576
110587
PRT4402
110587-MH
CAXBIOM06
OM11576
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biomedical lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-BMC200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205401 |
| Korvaa | OM11360 / 110587 / PRT4402 / 110587-MH / CAXBIOM06 / OM11576 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 36Wh |
| Mitat | 79.20 x 52.20 x 52.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |