Biomed ECG-1A, ECG-220, ECG-2201 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Biomed:
ECG-1AECG-220
ECG-2201
ECG-2201G
EDANINS:
ECG-1AEton:
2303G ECGECG-1A
ECG-2201
ECG-2201G
ECG-2303B)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Biomed:
HYHB-1172EDANINS:
Eton:
HYHB-1172)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCG220MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120490 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 73.10 x 51.60 x 29.10mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |