BIOLIGHT lääketieteellisen laitteen BLT-E30 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
BIOLIGHT lääketieteellisen laitteen BLT-E30 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-BYE300MX
43,95 €
BIOLIGHT lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BLT-E30
Korvattavat BIOLIGHT lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BIOLIGHT lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-BYE300MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154266 |
| Korvaa | LB-05 / 12-100-0015 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 66.75 x 55.42 x 19.80mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |