Biolight lääketieteellisen laitteen BLT-203 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Biolight lääketieteellisen laitteen BLT-203 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-BLH203MD
30,95 €
Biolight lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BLT-203
Korvattavat Biolight lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
12-100-0021
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biolight lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-BLH203MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168904 |
| Korvaa | 12-100-0021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 59.00 x 38.60 x 14.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |