Biolight lääketieteellisen laitteen Argus LMS-10 / M66 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Biolight lääketieteellisen laitteen Argus LMS-10 / M66 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-BLM900MX
84,95 €
Biolight lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Argus LMS-10
M66
M69
M8000
M8500
M9000
M9000A
M9500
Moniteur M8000
Moniteur M8000A
Moniteur M9000
Moniteur M9000A
Moniteur M9500
PM-9000A
M66
M69
M8000
M8500
M9000
M9000A
M9500
Moniteur M8000
Moniteur M8000A
Moniteur M9000
Moniteur M9000A
Moniteur M9500
PM-9000A
Korvattavat Biolight lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
12-100-0006
LI1104C
LI1104C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biolight lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-BLM900MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153412 |
| Korvaa | 12-100-0006, LI1104C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 182.10 x 60.30 x 23.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |