Biolight BLT-1203A akku 1700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biolight lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BLT-1203A
BLT-1203A Vital Signs Monitor
BLT-1203A Vital Signs Monitor
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biolight lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BAT-120002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BLT120MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145509 |
| Korvaa | BAT-120002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 20.4Wh |
| Mitat | 102.20 x 53.63 x 11.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |