Biolat Twelve lead ECG akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biolat lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Twelve lead ECG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biolat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BLT2012
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BLT201MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149354 |
| Korvaa | BLT2012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Mitat | 200.50 x 73.00 x 15.00mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |