Biocare PM900, PM900 Patient Monitor, PM900S akku 5200mAh
calcActive())">
Biocare PM900, PM900 Patient Monitor, PM900S akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-BCM900MD
101,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
PM900
PM900 Patient Monitor
PM900S
PM900S Patient Monitor
PM900 Patient Monitor
PM900S
PM900S Patient Monitor
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
4S2P18650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM900MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145486 |
| Korvaa | 4S2P18650 / HYLB-2207 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 147.50 x 71.50 x 18.70mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |