Biocare IM15 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Biocare:
IM15ChoiceMMed:
MMED6000DP-M7)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Biocare:
4S2P18650-H1008NP-1
ChoiceMMed:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCG150MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145592 |
| Korvaa | 4S2P18650-H1008 / NP-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 183.95 x 70.80 x 24.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |