Biocare ECG-9803 akku 1350mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ECG-9803
ECG-9803G
ECG-9803G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HYLB-114A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ECG803MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124894 |
| Korvaa | HYLB-114A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 44.40 x 35.70 x 35.00 mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |