Biocare ECG-3010 akku 1600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ECG-3010
ECG-3010 Digital 3-channel ECG
ECG-3010 Digital 3-channel ECG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HYLB-947
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ECG301MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120940 |
| Korvaa | HYLB-947 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 71.60 x 73.00 x 18.60 mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |