Biocare ECG-1215 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ECG-1215
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HYLB-952
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ECG215MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124900 |
| Korvaa | HYLB-952 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 132.20 x 37.70 x 19.70 mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |