Biocare ECG-101 akku 2000mAh/24.0Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ECG-101
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
NS200D1374850
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ECG101MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066446 |
| Korvaa | NS200D1374850 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 83.84 x 43.69 x 33.87mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |