Biocam Dermogenius Basic akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocam lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Dermogenius Basic
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocam lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120284
BATT/110248
BATT/110248
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCE284MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109105 |
| Korvaa | 120284 / BATT/110248 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 49.50 x 23.50 x 19.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |