Binatone iDect X2i, iDect X2i Single, iDect X2i Twin akku 500mAh
calcActive())">
Binatone iDect X2i, iDect X2i Single, iDect X2i Twin akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-BCP75CL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Binatone kotipuhelimen kanssa:
iDect X2i
iDect X2i Single
iDect X2i Twin
iDect X2i Single
iDect X2i Twin
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Binatone kotipuhelimen alkuperäisakut:
MT LP053040
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-BCP75CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034728 |
| Korvaa | MT LP053040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 41.90 x 29.24 x 5.07mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |