Beurer henkilökohtaisen laitteen AP2 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Beurer henkilökohtaisen laitteen AP2 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-BAP200SL
24,95 €
Beurer henkilökohtaisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AP2
Korvattavat Beurer henkilökohtaisen laitteen alkuperäisakut
162271
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beurer henkilökohtaisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-BAP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209485 |
| Korvaa | 162271 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 15.36Wh |
| Mitat | 56.80 x 50.60 x 29.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |