Besam Lukko PSMB-5 akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Besam lukkojen kanssa:
Lukko PSMB-5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Besam lukkojen alkuperäisakut:
654745
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukkojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännö…
| SKU | CS-BUS500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146735 |
| Korvaa | 654745 / 120589 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Mitat | 73.53 x 30.80 x 51.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |