Besam automaattiovien UniTurn yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Besam automaattiovien UniTurn yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BSU288SL
77,95 €
Besam automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UniTurn
Korvattavat Besam automaattiovien alkuperäisakut
24SC-2000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Besam automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BSU288SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 28,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198895 |
| Korvaa | 24SC-2000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 57.6Wh |
| Mitat | 90.50 x 87.10 x 68.00mm |
| Jännite | 28,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |