Besam automaattiovien Cud 9 EMD yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Besam automaattiovien Cud 9 EMD yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-BUS900SL
35,95 €
Besam automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cud 9 EMD
Korvattavat Besam automaattiovien alkuperäisakut
6013004
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Besam automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BUS900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216308 |
| Korvaa | 6013004 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Mitat | 73.40 x 50.80 x 30.70mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |