BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-BUS42NB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
JoyBook R56
JoyBook S41
JoyBook S42
JoyBook R42
JoyBook C41
JoyBook C41E
JoyBook S41
JoyBook S42
JoyBook R42
JoyBook C41
JoyBook C41E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
2C.20770.001
2C.20770.011
3UR18650F-2-QC-CH3
3UR18650F-2-QC-CH3A
3UR18650F-2-QC-CH3X
7813540000
7813570000
916C5820F
916C5840F
BATSQU704
SQU-704
SQU-705
SQU-701
2C.20C30.001
916C7170F
916C5810F
DHR504
EUP-P2-4-24
2C.20770.011
3UR18650F-2-QC-CH3
3UR18650F-2-QC-CH3A
3UR18650F-2-QC-CH3X
7813540000
7813570000
916C5820F
916C5840F
BATSQU704
SQU-704
SQU-705
SQU-701
2C.20C30.001
916C7170F
916C5810F
DHR504
EUP-P2-4-24
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BUS42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031871 |
| Mitat | 210.99 x 49.06 x 19.21mm |
| Korvaa | 2C.20770.001 / 7813540000 / 7813570000 / 916C5820F / 916C5840F / SQU-701 / 2C.20C30.001 / 916C7170F / 916C5810F / DHR504 / EUP-P2-4-24 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |