Beghelli hätävalaistus 8823 / 391848 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Beghelli hätävalaistus 8823 / 391848 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-OVA155LS
26,95 €
Beghelli hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8823
391848
784157
B171/515
BS155
391848
784157
B171/515
BS155
Korvattavat Beghelli hätävalaistus alkuperäisakut
MGN9021
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beghelli hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-OVA155LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186533 |
| Korvaa | MGN9021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 215.00 x 22.50 x 22.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |