Becker älykodin 40340002330 / 40340002340 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Becker älykodin 40340002330 / 40340002340 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BSK460AF
41,95 €
Becker älykodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
40340002330
40340002340
SK460 6Nm
SK460 10Nm
40340002340
SK460 6Nm
SK460 10Nm
Korvattavat Becker älykodin alkuperäisakut
480 722 0014 0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Becker älykodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-BSK460AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204886 |
| Korvaa | 480 722 0014 0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 428.00 x 25.00 x 22.30mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |