Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
calcActive())">
Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BKE600SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Becker GPS-laitteiden kanssa:
Active 6
Active 6 LMU
Active 6 LMU Plus
BE B40
Professional 6 LMU
Professional 6.2 LMU
Ready 6 EU JE
Ready 6l EU Plus
Transit 6 LMU
Active 6 LMU
Active 6 LMU Plus
BE B40
Professional 6 LMU
Professional 6.2 LMU
Ready 6 EU JE
Ready 6l EU Plus
Transit 6 LMU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Becker GPS-laitteiden alkuperäisakut:
SR3840100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BKE600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137795 |
| Korvaa | SR3840100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 84.18 x 29.80 x 4.48mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |