Beats Pill XL, J273 Kaiuttimen Akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BEATS kaiuttimien kanssa:
Pill XL
J273
J273
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
J273-1303010
J273/ICR18650NH
J273/ICR18650NH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTP273XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126911 |
| Mitat | 67.30 x 36.80 x 20.60 mm x 2 |
| Korvaa | J273-1303010 / J273/ICR18650NH |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |