Beaba itkuhälyttimen Babyphone Audio Simply Zen+ yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Beaba itkuhälyttimen Babyphone Audio Simply Zen+ yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-ORS895MB
20,95 €
17,95 €
Beaba itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Babyphone Audio Simply Zen+
Korvattavat Beaba itkuhälyttimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beaba itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ORS895MB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210047 |
| Korvaa | NV604464 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 64.20 x 43.80 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |