BEA-FON SL470, SL570, SL670 Akku 1000 mAh
calcActive())">
| SKU | CS-BES470SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| EAN | 4894128111788 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 47.10 x 44.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |