Bea-fon puhelimen SL720 / SL720i yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen SL720 / SL720i yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-BEL720SL
18,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SL720
SL720i
SL720i_EU001B
SL720i
SL720i_EU001B
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
BEA7202145
SL720
SL720i
SL720
SL720i
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEL720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209812 |
| Korvaa | BEA7202145 / SL720 / SL720i |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 57.00 x 44.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |