Bea-fon puhelimen M6s Premium / M6s yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen M6s Premium / M6s yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-BEM610SL
24,95 €
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M6s Premium
M6s
M6s
Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakut
M6s-20
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BEM610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205999 |
| Korvaa | M6s-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 86.10 x 63.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |