Bea-fon älypuhelinten SL810 / SL820 yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Bea-fon älypuhelinten SL810 / SL820 yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-BEL810SL
16,95 €
Bea-fon älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SL810
SL820
SL820
Korvattavat Bea-fon älypuhelinten alkuperäisakut
ICP5/44/61
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BEL810SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154136 |
| Korvaa | ICP5/44/61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 65.80 x 43.90 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |