BCI 58450A1 Mini-Torr Plus, 6004 Blood Pressure Monitor, 9004 Patient Monitor akku 5000mAh
calcActive())">
BCI 58450A1 Mini-Torr Plus, 6004 Blood Pressure Monitor, 9004 Patient Monitor akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-BCM522MD
73,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BCI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
58450A1 Mini-Torr Plus
6004 Blood Pressure Monitor
9004 Patient Monitor
Capnocheck plus
Capnocheck Sleep Capnograph
Sleeo CO2 Monitor
6004 Blood Pressure Monitor
9004 Patient Monitor
Capnocheck plus
Capnocheck Sleep Capnograph
Sleeo CO2 Monitor
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BCI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
58522B1
OM11509
OM11509
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM522MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109648 |
| Korvaa | AS35108 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 30Wh |
| Mitat | 161.00 x 62.20 x 32.78 mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |