Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Tube Sealer 2380 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Tube Sealer 2380 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BAS238MD
73,95 €
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tube Sealer 2380
Korvattavat Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
11405
5762
5762
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-BAS238MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214823 |
| Korvaa | 11405 / 5762 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 129.00 x 102.00 x 26.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |