Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen 2M91617 / Colleague Infusion Pump Memory yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen 2M91617 / Colleague Infusion Pump Memory yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-BAS916MD
24,95 €
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2M91617
Colleague Infusion Pump Memory
Colleague Infusion Pump Memory
Korvattavat Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
5977
OM11192
OM11192
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-BAS916MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176541 |
| Korvaa | OM11192 / 5977 / B11192 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 73.00 x 29.80 x 16.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |