Barnes & Noble BNRV300, BNTV350, Nook Simple Touch akku 2150mAh
calcActive())">
Barnes & Noble BNRV300, BNTV350, Nook Simple Touch akku 2150mAh
In stock
- SKU
- CS-BNR003SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Barnes & Noble lukulaitteiden kanssa:
BNRV300
BNTV350
Nook Simple Touch
Simple Touch 6"
BNTV350
Nook Simple Touch
Simple Touch 6"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Barnes & Noble lukulaitteiden alkuperäisakut:
DR-NK03
MLP305787
S11ND018A
MLP305787
S11ND018A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukulaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BNR003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077244 |
| Korvaa | DR-NK03 / MLP305787 / S11ND018A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 7.96Wh |
| Mitat | 91.50 x 56.00 x 4.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |