Barnes & Noble BNRB200, BNRV200, BNTV250A akku 3200mAh
calcActive())">
Barnes & Noble BNRB200, BNRV200, BNTV250A akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-BNR002SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Barnes & Noble lukulaitteiden kanssa:
BNRB200
BNRV200
BNTV250A
DR-NK02
Nook 7"
NOOK color
Nook Tablet
BNRV200
BNTV250A
DR-NK02
Nook 7"
NOOK color
Nook Tablet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Barnes & Noble lukulaitteiden alkuperäisakut:
6027B0090501
AVPB001-A110-01
AVPB003-A110-01
BNA-B002
ENCORE
NOOKCOLOR
AVPB001-A110-01
AVPB003-A110-01
BNA-B002
ENCORE
NOOKCOLOR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukulaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BNR002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040385 |
| Korvaa | ENCORE / 6027B0090501 / AVPB001-A110-01 / NOOKCOLOR / BNA-B002 / AVPB003-A110-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 116.50 x 68.50 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |