Barnes & Noble 005, BNRV100, BNRZ100 akku 1250mAh
calcActive())">
Barnes & Noble 005, BNRV100, BNRZ100 akku 1250mAh
In stock
- SKU
- CS-BNR005SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Barnes & Noble lukulaitteiden kanssa:
005
BNRV100
BNRZ100
nook
NOOK Classic
BNRV100
BNRZ100
nook
NOOK Classic
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Barnes & Noble lukulaitteiden alkuperäisakut:
9875521
9BS11GTFF10B3
BNRB1530
BNRB454261
BNRZ1000
9BS11GTFF10B3
BNRB1530
BNRB454261
BNRZ1000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukulaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BNR005SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036135 |
| Korvaa | BNRB1530 / 9BS11GTFF10B3 / 9875521 / BNRZ1000 / BNRB454261 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 65.80 x 53.70 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |