Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen Portascan / Urodyn+ yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen Portascan / Urodyn+ yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-BRD284MD
60,95 €
Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Portascan
Urodyn+
ultrasound Bardscan
Urodyn+
ultrasound Bardscan
Korvattavat Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
PA-00149-00127
PA-00284
PA-00284
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta a…
| SKU | CS-BRD284MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197829 |
| Korvaa | PA-00149-00127 / PA-00284 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 54Wh |
| Mitat | 73.30 x 67.50 x 51.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |