Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen Harvard Syringe Pump yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen Harvard Syringe Pump yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRM925MD
37,95 €
Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Harvard Syringe Pump
Korvattavat Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
10930
6029
B11229
HV-9250-003
6029
B11229
HV-9250-003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bard Medsystems lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta a…
| SKU | CS-BRM925MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218272 |
| Korvaa | 10930 / 6029 / B11229 / HV-9250-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18Wh |
| Mitat | 177.00 x 35.00 x 33.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |