Baracoda B40160100, BRR-L, BRR-L Evolution akku 2400mAh
calcActive())">
Baracoda B40160100, BRR-L, BRR-L Evolution akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-BYS105BL
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Baracoda viivakoodinlukijoiden kanssa:
B40160100
BRR-L
BRR-L Evolution
RoadRunners BRR-FS
RoadRunners Evolution 1D
RoadRunners Evolution BRR-L
TagRunner RFID Reader
YYS1-1056730
BRR-L
BRR-L Evolution
RoadRunners BRR-FS
RoadRunners Evolution 1D
RoadRunners Evolution BRR-L
TagRunner RFID Reader
YYS1-1056730
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Baracoda viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
B25000001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-BYS105BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105947 |
| Korvaa | B25000001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 53.60 x 34.27 x 11.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |